Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback Bonusu Veren Siteler
Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback bonusu veren siteler Türkiye’de gördüğünüz yabancı oyun siteleridir. Bildiğiniz gibi Türkiye’de para ile poker oynayabileceğiniz ortam, sadece ve sadece yabancı oyun siteleri olacaktır. Rakeback olarak ifade edilen promosyonda, gerçek para ile oynanan poker oyunlarına verilen bir promosyon seçeneğini işaret etmektedir. Bu promosyonu alabilmeniz için, paralı oyun masalarında, paralı poker oyun masalarında yer almanız gerekecektir. Paralı poker oyun masalarında yer alabilmeniz için, yabancı oyun sitelerini tercih etmeniz kaçınılmaz bir gerçek olacaktır.

Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback bonusu veren siteler bu sitelerin adresleri ve promosyonun alınması hakkında bilgi vermeden önce, rakeback bonusu nedir? Sorusunun karşılığına bakalım. Bu promosyon, poker oyunları için verilen bir promosyon seçeneğidir. Paralı poker oyun masalarında yer almak amacı ile masa komisyonu ödediğinizde alabileceğiniz bir promosyondur. Bildiğiniz gibi, gerçek bir poker oyunu oynamak istiyor iseniz, pot miktarının % 3 oranında masa komisyonu ödemek zorunda kalacaksınız. Rakeback olarak ifade edilen promosyon, siteler tarafından bu aşamada devreye sokulmaktadır. Ödemiş olduğunuz ya da ödemek zorunda olduğunuz masa komisyon miktarının belirli bir oranı promosyon olarak sizlere geri verilmektedir.

Rakeback Bonusu Ne Kadar Alınır Nasıl Kullanılır?

Siteler tarafından verilen promosyon, yukarıda bahsedilen komisyon anlayışına göre verilmektedir. Rakeback bonusu ne kadar alınır nasıl kullanılır? Ödediğiniz komisyon miktarının %50 oranında alabilirsiniz. Ödediğiniz komisyon miktarının %60 oranında alabilirsiniz. Ödediğiniz komisyon miktarının %65, hatta %70 oranında alabileceğiniz siteler bulunmaktadır. Farklı değerler ile karşılaşacaksınız. Peki bu promosyon nasıl kullanılır? Yeniden poker oyunlarında kullanabilirsiniz. Poker masalarında promosyon ile yer alabilirsiniz. Kullanabilir, para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Sadece promosyon üzerinden para kazanma şansının sağlandığını görebilirsiniz. Ayrıca promosyon kurallarına bakıldığında, 10 Türk Lirası biriktirilmesi halinde, bu promosyon ile ilgili nakit para çekme talimatının verildiği görülecektir. 10 Türk Lirası değerine ulaştığı an itibariyle, promosyon hakkında nakit para çekme talimatı vermenizde mümkün hale getirilmiştir.

Rakeback Promosyonu Nasıl Nakit Çekilir?

Rakeback bonusu veren siteler bu promosyonu nakit olarak çekme şansını tanımaktadır. Fakat belirli bir işlem yapılması gerekecektir. Rakeback promosyonu nasıl nakit çekilir? Çevrim işlemini yerine getirmeniz gerekecektir. Çevrim işlemi için aldığınız promosyonun 10 Türk Lirası civarında birikmesi gerekecektir. Biriktirdikten sonra, poker masalarında kullanacaksınız. En az 1 Türk Lirası değere sahip ya da daha yukarı değerlere sahip poker masalarında çevrim işleminde kullanacaksınız. 1000 el oyun oynamanız ya da 1500 el oyun oynamanın sizlerden talep edilebilir.